Cena ura čiščenja

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

20. mar 2007 8:30

Kaj pa v Celju? vanjatajnsek

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. mar 2007 8:49

Evo, jaz pa sem ene vrste gospodinjska pomočnica, perem in likam za celo bajto, pa mi ni to noben problem. Plačajo mi ne, ampak imam pa zastonj streho nad glavo in znam to ceniti. Ravno tako kot moja prijateljica in njena družina cenijo to, kar jaz naredim za njih. Je vse recipročno. Loni Makaroni

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

20. mar 2007 10:33

He he, tudi jaz sem AMC - ajmer, metla, cota doma, seveda tudi vse ostalo. Res mi nič ne plačajo, so moja družina in jim vse naredim, ker so moji, ker me veseli,da lahko nekaj naredim tudi s svojimi rokami.Moram pa priznati, da sem , ko sem še hodila v službo prav tako vse naredila, sedaj,ko sem pa doma mi pa večrat časa primankuje. nasha

reina  

član od: 15.12.2005

sporočila: 15

20. mar 2007 12:00

MI bi pa rabili gospo za pomoč v gospodinjstvu vokolici Ljubljane. Čeprav nam je gospa čistila in likala že 5 let je s preselitvijo na obrobje ( brez LPP) nastala huda težave, ker ne vozi, če pozanate koga , ki je zanesljiv in kolikor toliko vesten , b dobrodošel,aja pa sedaj plačujemo to gospo 6,5 EUR, reina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti